Press "Enter" to skip to content

10 dôvodov, prečo by ste mali randiť s gitaristami

10 dôvodov, prečo by ste mali randiť s gitaristami
Ohodnoť článok!

1. Vždy majú nejaké milé tetovanie. Ich vzhľad je často expresívny a veľa prezrádza. Nejdú s davom, ich názory, myšlienky alebo presvedčenia si často aj zviditeľnia na svojom tele.

2. Vždy ostanú verní svojmu nástroju. Je takmer nemožné prestať byť gitaristom ak už s tým začali. Hudba je v nich, gitara bude stále mať špeciálne miesto v ich duši. Musíte sa naučiť byť súčasťou tohto sveta.

3. Sú nekonvenční. Nepracujú na smeny, a preto sa aj budú zdržiavať pri ľuďoch ktorí takto tiež žijú. Majú zväčša priateľov, ktorí žijú pre pódium, nebudú súčasťou davu.

4. Často hovoria o hudbe a o iných gitaristoch. Neočakávajte, že budú riešiť politiku. Ich svet je hudba a tí, čo ju tvoria. Stredobodom ich záujmu je komunikácia s ľuďmi cez ich hudbu.

5. Ich gitara má pre nich nevyčísliteľnú cenu. Svoje gitary si vážia a to oveľa viac ako ukazuje ich cenovka v obchode. Majú pre nich oveľa väčšiu cenu ako tú peňažnú.

6. Svoje ruky ovládajú dokonale. Ich ruky môžu byť magické. Ich ovládanie a synchronizácia sú na oveľa vyššom leveli ako pri ostatných.

7. Môžu sa stať úspešnými. Keď sú dobrí a hrajú s tými správnymi ľuďmi, môžu zožať veľký úspech. Snáď nemusím písať výhody, ktoré to má.

8. Budú od vás očakávať, aby ste ich tvorbu milovali. Ak máte rady nejakého iného gitaristu alebo muzikanta, musí sa posunúť na druhé miesto. Gitaristi potrebujú vašu podporu a uznanie, váš názor si budú ceniť najviac.

9. Umožnia vám viac milovať hudbu. Stále vytvárajú nejaké zvuky, počúvajú rôzne zvuky a skladby, takže ak budete tráviť čas s nimi, aj vy sa dostanete do hudby viac.

10. Pomôžu vám pochopiť tomu magickému nástroju – gitare. Pochopíte, že gitara v správnych rukách dokáže byť viac ako len vec na vytvorenie rôznych zvukov.